بهترین استراتژی برای طراحی وب سایت چیست - خدمات طراحی وب سایت

تبلیغات و بازاریابی

در مه ویژن، هدف ما ارتقاء کسب و کار مشتریان می شود. مهم است که مشتری بتواند طراحی فروشگاه آنلاین خود را بعد از مدت ها تغییر دهد، اصولا پس از لانچ فروشگاه اینترنتی خود، متوجه می شوید که بعضی از امکانات را باید تغییر دهید، حذف کنید و یا امکانات جدیدی به آن اضافه کنید.

معمولا سایت های فروشگاهی بزرگ از وردپرس استفاده نمیکنند زیرا به دلیل بالا بودن تعداد محصولات و نیاز به نصب افزونه های مختلف سایت سنگین و در سئو به مشکل میخورد و دچار افت رتبه خواهد شد و یکی از دلایل دیگر بعضی سفارشات ثبت نمیشود.

وب سایت به شما تحویل داده می شود و شما میتوانید با استفاده از رمز مدیریت وب سایت خود را مدیریت کنید .

طراحی سایت از اولین و ضروری ترین اقدامات در حوزه بازاریابی دیجیتال است. طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی فروشگاه آنلاین یا هر نوع وب سایت دیگر در هر تجارتی از مهمترین اقدامات برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ است.

بخش بعدی ناحیه مدیریت وردپرس که شما به آن احتیاج پیدا می‌کنید، فهرست‌ها یا منو‌ها هستند. شما در سایت خود به یک فهرست به طور قطعی نیاز خواهید داشت.

قطعا فروش محصولات از طریق فروشگاه آنلاین و یک وب سایت فروشگاهی بهترین راه برای کسب درآمد بیشتر است!

طبیعی است قالب اماده با روش کد نویسی متفاوت میباشد و قیمت جداگانه ای دارد در قالب اماده ما میتوانیم با ویرایش جزئی وبسایت را برایتان اماده کنیم ولی در روش دوم با کد نویسی وبسایت شما اماده میشود و زمان بر میباشد وگرانتر میباشد.

ما در مه ویژن،شرکت طراحی سایت فروشگاهی، همه وب سایت ها را به صورت ریسپانسیو طراحی می کنیم و بابت طراحی ریسپانسیو فروشگاه اینترنتی خود هزینه اضافه ای پرداخت نمی کنید.

این بسته می‌تواند هم راحتی کار شما را بالا‌تر ببرد و هم باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود. شما می‌توانید از زمان خود جهت کارهای دیگر مدنظرتان، مثل آماده‌ کردن محصولات جذاب و مورد علاقه مشتری بیشتر استفاده کنید. پس پیشنهاد می‌کنیم که از بسته آسان نصب وردپرس استفاده کنید و آن را به عنوان راهی میانبر در نظر بگیرید.

اگر بخواهیم با فکت صحبت کنیم، موتور جستجوی گوگل به سایتهای ریسپانسیو (سایتهایی که در موبایل به خوبی نمایش داده میشوند) رتبه میدهد. این سایتها در اولویت نتیجه های گوگل هستند. پس اگر میخواهید در گوگل دیده شوید؛ باید سایتتان ریسپانسیو باشد. در طراحی ریسپانسیو (واکنشگرا) عرض محتوا بسته به اندازه صفحه نمایش مربوطه میباشد.

مهم‌ترین بخش‌های ویرایشگر گوتنبرگ برای ایجاد یک نوشته، بخش تیتر‌ها، فهرست‌ها و رسانه‌ها است. زیرا بخش تیتر‌ها و فهرست به طور مستقیم با توجه مخاطب در تعامل است و هر چه این دو بخش بهتر آماده شده باشد، توجه مخاطب شما بیشتر به نوشته جلب می‌شود.

یکی از مواردی که کلیک کنید می‌تواند به دیدن شبکه‌های اجتماعی شما کمک کند، استفاده از عنصر مربوطه در سایت‌ و در میان نوشته است. زیرا باعث می‌شود تا مخاطبی که نوشته شما را برای اولین در جستجوی اینترنتی خودش می‌بیند، بتواند به شبکه‌ اجتماعی دسترسی پیدا کند.

اما در این بخش به بررسی ویرایشگر گوتنبرگ می‌پردازیم. در فضای اینترنت برای وردپرس ویرایشگر‌های زیادی موجود است که هر کدام از آن‌ها دارای امکانات خاص خودشان می‌باشند و شما می‌توانید با نصب افزونه‌هایی از آن‌ها استفاده کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *